KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14419065
nr 1441 9065
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Museikajen, Stockholm, Signerad. Akvarell, bildmått: 47x62, yttermått inklusive ram: 64x78 cm
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:01:01
300 kr
350 kr
Michail Sjevarjov
Läs mer om Michail Sjevarjov